Jesteśmy WordPressowym software house’em, ale klienci często nazywają nas też magikami od WordPressa. Pewnie dlatego, że potrafimy w nim wyczarować nawet najbardziej zaawansowane rozwiązania biznesowe i odczarować źle wykonane strony internetowe.

Specjalizujemy się w bezpieczeństwie WordPressa i przykładamy szczególną wagę do właściwego zabezpieczenia strony już na początkowych etapach jej powstawania. Wiemy też, jak ważne jest, aby strona działa szybko, była semantyczna i pozwalała na jej późniejsze bezproblemowe utrzymanie.

Czym przekonaliśmy do siebie klientów?

Tworzymy własny kod, a cudzy czytamy szybko i ze zrozumieniem

Rozumienie kodu pozwala nam na tworzenie bezpiecznych i skutecznych rozwiązań. Dzięki temu potrafimy też szybko wyłapać błędy w cudzym kodzie i je poprawić. Pomaga nam w tym m.in. doświadczenie z okresu przed powstaniem WordPressa, kiedy tworzyliśmy duże serwisy i pisaliśmy własne systemy zarządzania treściami.

Specjalizujemy się w bezpieczeństwe

Mamy świadomość, że za stroną internetową kryje się znacznie więcej niż wizytówka marki czy sprzedawane produkty. Wiemy, jak chronić cenne dane oraz zabezpieczyć serwis przed potencjalnymi atakami. Nasze porady z prezentacji Wyczaruj sobie spokój są najczęściej cytowanymi w Polsce tekstami na temat bezpieczeństwa WordPressa. 

Zwracamy uwagę na szybkość stron i semantykę kodu HTML

Szybkość witryny i poprawna semantyka kodu (czyli używanie elementów kodu HTML zgodnie z ich przeznaczeniem) to dwa kluczowe elementy, które decydują o tym, czy użytkownik trafi na stronę, pozostanie na niej i będzie w stanie ją obsłużyć. Poprawność semantyki to wymóg WCAG i sprawia ona, że strony są bardziej dostępne dla osób niewidomych czy słabowidzących.

Witryny, które tworzymy, są pozbawione niepotrzebnych elementów, dlatego szybko się wczytują i można je efektywnie zabezpieczyć.

Dzielimy się wiedzą

WordPress jest otwartym oprogramowaniem, które stale rozwija kilka tysięcy osób. Doceniamy ten wysiłek, dlatego sami również staramy się wspierać tę społeczność w tworzeniu kodu czy tłumaczeniach na język polski.

Edukujemy także programistów i użytkowników. Występujemy m.in. na konferencjach WordPressowych w Polsce i zagranicą. Często bywamy także na WordUpach, czyli lokalnych spotkaniach poświęconych WordPressowi.

Pomagamy także na polskim oficjalnym forum WordPressa, grupach na Facebooku i w serwisie WordPress Stack Exchange (gdzie obecnie jesteśmy w pierwszej 20-tce pomagających).

Oni już nam zaufali

  • Mous Mous
  • GreenCeption GreenCeption
  • Copernicus Center Copernicus Center
  • Ministerstwo Edukacji Narodowej Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu
  • ScanMed ScanMed