Jeśli nie masz strony internetowej…

Strony WWW

Aktualna strona internetowa to podstawa. Tym ważniejsza jest łatwość wprowadzania modyfikacji treści strony przez jej właścicieli. Strony internetowe wykonane z wykorzystaniem WordPressa gwarantują taką łatwość.

Sklepy internetowe

Masz popularną stronę opartą o WordPressa i pomysł na rozbudowę jej o sklep, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? A może potrzebujesz prostego sklepu, który pozwoli na szybką sprzedaż i sprawdzenie czy pomysł się przyjmie? Sklep na WordPressie to w takim przypadku bardzo dobry wybór.

Wdrożenia WordPressa z PSD/HTML

Tworzysz właśnie swoją stronę i znalazłeś już grafika, który przygotował Ci jej projekt? Zgłoś się do nas, a wdrożymy WordPressa z wykorzystaniem Twojego projektu strony (dostarczonego w PSD lub HTMLu).

Jeśli rozbudowujesz stronę internetową…

Dedykowane wtyczki

Chciałbyś rozszerzyć funkcjonalność swojej strony internetowej opartej o WordPressa? Potrzebujesz odpowiedniej wtyczki, przygotowanej specjalnie dla Ciebie? My ją zrobimy.

Migracja istniejących stron do WordPressa

Masz już działającą stronę opartą na statycznych plikach HTML lub innym CMSie i chciałbyś ją przenieść na WordPressa? Możemy stworzyć dla Ciebie motyw wyglądający tak samo jak obecna strona i zmigrować treści.

Dostosowanie gotowych motywów/wtyczek

Znalazłeś gotowy motyw lub wtyczkę, który/a Ci odpowiada, ale potrzebujesz jakichś modyfikacji? Opisz konieczne zmiany i wskaż/udostępnij motyw/wtyczkę, a zobaczymy, co da się zrobić.

Jeśli dbasz o swoją stronę internetową…

Opieka techniczna

Masz stronę opartą o WordPressa? Czy pamiętasz, aby wykonywać update’y WP i wtyczek? Czy zajmuje Ci to zbyt wiele czasu? A może masz problemy z edycją treści i chciałbyś mieć kogoś, do kogo zawsze możesz zgłosić się po poradę lub z prośbą o wykonanie prac bardziej zaawansowanych technicznie?

Zabezpieczanie stron opartych na WordPressie

Posiadasz stronę opartą na WordPressie. Z dużym prawdopodobieństwem korzystasz z różnych pluginów, a samą stronę zainstalowałeś przy użyciu autoinstalatora. Jeśli tak, to jest spora szansa na to, że Twoja strona jest podatna na ataki. Zabezpiecz ją i zminimalizuj prawdopodobieństwo ataku lub infekcji.

Jeśli masz problem ze swoją stronę internetową…

Czyszczenie strony po infekcji/ataku

Twoja strona została zaatakowana lub zainfekowana złośliwym oprogramowaniem? Ważne jest, aby starannie ją wyczyścić i usunąć skutki ataku/infekcji, ale także to, aby sprawdzić, dlaczego atak się powiódł/którędy infekcja się wdarła.

Optymalizacja wydajności serwisów opartych na WordPressie

Twój WordPress działa wolno albo zużywa dużo zasobów serwera? Prawdopodobnie motyw lub używane wtyczki nie są zoptymalizowane wydajnościowo. Czasem pomoże cache’owanie lub wymiana wadliwej wtyczki na alternatywę. Możliwe, że trzeba będzie także zoptymalizować kod motywu.

Diagnoza i rozwiązywanie problemów

Twoja strona oparta na WordPressie nie funkcjonuje poprawnie? Pojawiają się białe ekrany, albo jakaś funkcja przestała działać prawidłowo? Opisz swój problem, zdiagnozujemy go i znajdziemy na niego lekarstwo.

Jeśli chcesz sprawdzić swoją stronę…

Audyt bezpieczeństwa strony

Chciałbyś wiedzieć czy Twoja strona ma podatności pozwalające atakującemu uzyskać do niej dostęp lub wykraść dane? A może nie jesteś pewien używanych wtyczek i chciałbyś zabezpieczyć się przed potencjalnymi przykrymi niespodziankami? Wykonaj audyt bezpieczeństwa, w wyniku którego dostaniesz raport ze znalezionymi podatnościami i błędami zabezpieczeń.

Audyt wydajności strony

Twoja strona oparta na WordPressie działa wolno? Tracisz przez to klientów lub zamówienia? Sprawdź, co jest przyczyną powolnego funkcjonowania strony i otrzymaj listę rzeczy, które należy poprawić, aby strona przyśpieszyła.

Audyt poprawności wdrożenia

Masz WordPressa i nie jesteś pewien czy wszystko jest prawidłowo skonfigurowane, czy zainstalowane wtyczki poprawnie działają i nie są niebezpieczne? A może masz wątpliwości co do jakości zakupionego motywu? Przeprowadź audyt i poznaj mocne i słabe strony swojego WordPressa. W wyniku audytu dostaniesz listę rzeczy do poprawy.

Jeśli tłumaczysz stronę internetową…