• Odebrałeś od wykonawcy stronę internetową, ale nie masz pewności, czy wykonał ją prawidłowo?
  • Chciałbyś wiedzieć, czy Twoja strona ma podatności pozwalające na nieuprawniony dostęp do serwisu lub wykradanie danych klientów?
  • Twoja strona działa wolno i tracisz przez to klientów lub zamówienia?

Upewnij się czy wdrożeniowcy Twojej strony o niczym nie zapomnieli.

Zleć nam audyt serwisu. Dokładnie zbadamy wszystkie podatności i błędy zabezpieczeń oraz sprawdzimy, co jest przyczyną powolnego działania strony. 

Po audycie otrzymasz szczegółowy raport, w którym wskazane zostaną elementy wymagające poprawy. Dokument będziesz mógł wykorzystać np. jako podstawę do rozliczenia z wykonawcą lub jako podstawę do zlecenia prac mających na celu usprawnienie strony.

Zamawiam audyt strony

Ile kosztuje usługa?

Koszt audytu zależy od jego zakresu. W przypadku podstawowego audytu mieścimy się w kwocie 400 zł netto.

Jeśli dodatkowo potrzebny jest audyt kodu autorskiego (Code Review), to czynność ta jest rozliczana za pomocą stawki godzinowej. Taki dodatkowy koszt podajemy zawsze w wycenie po wstępnym sprawdzeniu strony.

Wykonaliśmy już 60+ audytów, a tak mówią o nas nasi klienci:

  • Szukałem ratunku. Strona przestała działać prawidłowo. Liczne błędy wpłynęły na ruch i sprzedaż. Zdecydowałem się szukać ratunku na grupie „WordPress PL” na Facebook. Pan Krzysztof był jednym z pierwszych i jednocześnie pierwszym, który fachowo wypowiedział się na temat mojego wątku.

    Zdecydowałem się na podjęcie współpracy, pomimo że znam wielu „fachowców”, ten wydawał się wiedzieć co robi. Nie myliłem się, m.in przemawia za tym ranking PageSpeed Insights – Google Developers, który osiągnął pułap 82/45 punktów, a startowaliśmy z 54/9…

    DZIĘKUJĘ

    Tomasz Dmuchowski growth.town

Chcę skorzystać. Pomóżcie mi!

Adres strony (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Zakres audytu?

Z jakiego hostingu korzystasz

Dodatkowe uwagi