Masz popularną stronę opartą o WordPressa i chcesz rozbudować ją o możliwość sprzedawania produktów? Szukasz platformy do zbudowania bezpiecznego i efektywnego sklepu internetowego? A może potrzebujesz prostego serwisu, dzięki któremu zweryfikujesz zapotrzebowanie na produkt lub usługę? Sklep na WordPressie to w takich przypadkach bardzo dobry wybór.
WordPress jest obecnie najpopularniejszym oprogramowaniem do tworzenia stron internetowych, w tym sklepów on-line (WooCommerce używany jest na ponad 5 . Właściciele firm wybierają go m.in. ze względu na łatwość edycji treści oraz elastyczność, która pozwala dostosować go do nawet najbardziej zaawansowanych celów biznesowych. Nie bez znaczenia jest również fakt, że WordPress jest stale aktualizowany i rozwijany. Pozwala to na długofalowe planowanie sprzedaży, bez obawy, że platforma stanie się przestarzała lub zostanie zamknięta.
Oni już nam zaufali
- GreenCeption
- Maklerska.pl
- Copernicus Center
- Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu
- ScanMed
- Próchnik SA
Czym charakteryzują się sklepy internetowe, które tworzymy?
Działają szybko
Na szybkie działanie wykonywanych przez nas sklepów mają wpływ dwa czynniki: umieszczenie na stronie wyłącznie potrzebnych elementów oraz optymalizacja wydajności po wdrożeniu serwisu. Dzięki tym działaniom usuwamy ze strony wszystkie składniki, które mogłyby ją niepotrzebnie obciążać i spowalniać.
Są odpowiednio zabezpieczone
Sklep internetowy to znacznie więcej niż wizytówka marki i sprzedawane produkty. Mamy świadomość, że równie ważną częścią są dane oraz konieczność utrzymania procesu sprzedażowego. Z tego powodu poświęcamy dużo uwagi właściwemu zabezpieczeniu strony przed potencjalnymi atakami i wyciekiem informacji.
Mają tylko potrzebne funkcje
Dla każdego sklepu tworzymy autorski motyw, który zawiera tylko potrzebne elementy. Dzięki temu jest lekki i nie obciąża niepotrzebnie witryny, co przekłada się na jej szybsze wczytywanie i działanie. To ogromna przewaga indywidualnych rozwiązań nad tymi, które oparte są na gotowych motywach, przeładowanych funkcjonalnościami.
Łatwo dodaje się do nich treści
Klienci wybierają WordPressa m. in. ze względu na wygodę i prostotę edycji treści. Mamy świadomość, że tego właśnie oczekujesz, dlatego przygotujemy sklep, w którym łatwo zmienisz wszystkie elementy, na których Ci zależy.
Mają unikalną szatę graficzną
Współpracujemy z grafikami specjalizującymi się w różnych typach serwisów i branżach. Pomożemy przy wyborze takiego, którego prace będą Ci odpowiadały. Jeśli masz już wizję strony, opowiedz nam o niej, a my znajdziemy grafika, który ją zrealizuje.
Są zakodowane zgodnie z dobrymi praktykami WordPressa
Aktywnie uczestniczymy w rozwijaniu WordPressa i dokładnie znamy wytyczne projektowania stron w oparciu o to oprogramowanie. Dzięki temu wiemy, na co uważać przy wdrożeniach, aby nie powodować późniejszych problemów i dodatkowych kosztów.
Mają semantyczny kod HTML
Przy wdrażaniu projektu bardzo dużą wagę przykładamy do poprawności semantycznej kodu, czyli tego, jakie znaczenie niosą jego poszczególne elementy. To właśnie dzięki temu strona będzie „lubiana” przez wyszukiwarki, ale także będzie bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych.
Zawierają wyłącznie sprawdzone wtyczki
Zwracamy uwagę na to, jakie wtyczki dodajemy do sklepu. Wybieramy tylko takie, które wcześniej przetestowaliśmy i znamy ich wady oraz zalety. Używamy ich świadomie, dzięki czemu strona jest bezpieczna, a baza danych nie zawiera pozostałości po elementach, które były testowane w trakcie tworzenia strony.
Pomożemy w uzyskaniu niskich prowizji w systemie płatności internetowych
Jako partnerzy Tpay.com jesteśmy w stanie szybko wdrożyć wygodne płatności internetowe oraz zapewnić atrakcyjne prowizje.
Chcę umówić się na rozmowę o sklepie
Przykładowe realizacje
Jak wygląda współpraca z nami?
Specyfikacja i wycena projektu
Specyfikacja projektu powstaje na podstawie rozmowy o przyszłym sklepie: sprzedawanych produktach, grupie docelowej, informacji o planowanym ruchu.
Jeśli przygotowujemy nową wersję istniejącego sklepu, krótko analizujemy obecne rozwiązanie. Sprawdzamy, które elementy się sprawdziły, które trzeba udoskonalić, a z których można zrezygnować. Po rozmowie o celach i określeniu zakresu projektu przygotowujemy wycenę.
Projekt graficzny
Projekt graficzny powstaje etapami. Na początku grafik przygotowuje propozycję wyglądu strony głównej. Otrzymujesz ją do oceny. Po poprawkach i ostatecznej akceptacji, przygotowywane są projekty podstron, zgodnie z tym, co określiliśmy w specyfikacji. Do każdego z projektów możesz zgłosić poprawki.
Realizacja strony
Mając gotowy projekt graficzny, zaczynamy kodowanie strony: instalujemy i konfigurujemy WordPressa, tworzymy autorski motyw i wtyczki. Dodajemy także te wtyczki, które napisaliśmy specjalnie na potrzeby serwisu.
Co ważne, wdrożenie sklepu odbywa się na serwerze testowym, do którego nie ma publicznego dostępu. Dzięki temu konkurencja nie obejrzy strony przed jej opublikowaniem.
Dodawanie treści
Dzięki temu, że sklep wdrażany jest na serwerze testowym, możesz dodać do niego wszystkie treści i sprawdzić, czy wyglądają tak, jak było to zaplanowane. Ten etap to czas dla Ciebie na dopracowanie serwisu przed jego publicznym pokazaniem, czyli przeniesieniem na serwer docelowy.
Wsparcie powdrożeniowe
Działaniem, które prowadzimy równolegle z przenoszeniem sklepu na serwer klienta, jest obsługa starych treści. Dbamy o to, żeby stare adresy miały odpowiednie przekierowania, a wartościowe teksty, raporty czy grafiki, nieuwzględnione w nowym projekcie, nie zginęły, tylko dalej kierowały do sklepu ruch z wyszukiwarki.
Stworzony sklep objęty jest roczną gwarancją.
Czas realizacji
Czas realizacji ustalamy indywidualnie dla każdego projektu. Zależy on głównie od tego, jak złożone są funkcjonalności i struktura sklepu. Na dalszych etapach wpływ będą mieć też poprawki projektu graficznego oraz czas, którego potrzebujesz na przetestowanie wdrożonej strony przed jej publikacją.
Kwestie formalne
Do kwestii formalnych podchodzimy elastycznie: podstawą rozpoczęcia współpracy może być umowa lub potwierdzenie z Twojej strony, np. w e-mailu. Możliwe jest podpisanie umowy poufności (NDA) i umowy powierzenia danych.
Rozliczenie prac odbywa się przed publikacją sklepu na serwerze produkcyjnym na podstawie faktury VAT.
Chcę umówić się na rozmowę o sklepie