Masz popularną stronę opartą o WordPressa i pomysł na rozbudowę jej o sklep, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? A może potrzebujesz prostego sklepu, który pozwoli na szybką sprzedaż i sprawdzenie czy pomysł się przyjmie? Sklep na WordPressie to w takim przypadku bardzo dobry wybór.

Zalety sklepu na WordPressie

Szybkość wdrożenia

Dzięki oparciu sklepu o WordPress (i WooCommerce), stworzenie sklepu jest niewiele trudniejsze niż stworzenie bloga.

Wygoda i łatwość zarządzania

Jeśli używasz już WordPressa, nie będzie konieczne uczenie się zupełnie nowego oprogramowania. Jeśli jeszcze nie znasz WordPressa, z pewnością uznasz, że jest on bardzo prosty w obsłudze.

Blog zawsze pod ręką

Sklep to nie tylko produkty, ale także treści. Oparcie sklepu o WordPressa pozwoli Ci na ich łatwą samodzielną edycję. Zmiana regulaminu, opisu produktów, czy prowadzenie sklepowego bloga to w tym przypadku nic trudnego.

Wtyczki

Każdy, kto miał styczność z WordPressem przyzna, że wtyczki są jedną z jego większych zalet. Dzięki nim Twój sklep jest bardzo elastyczny. Potrzebujesz dodatkowych bramek płatności, alternatywnych metod wysyłki, a może programu partnerskiego?

Niskie prowizje od płatności internetowych

Jako partnerzy Tpay.com jesteśmy w stanie szybko wdrożyć wygodne płatności internetowe oraz zapewnić atrakcyjne prowizje.

Chcę skorzystać. Zróbmy sklep!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Adres strony

Czego potrzebujesz?

W czym możemy pomóc?