Projektując serwisy internetowe zwracamy uwagę na to, by były szybkie, bezpieczne i łatwe w obsłudze. WordPress jest doskonałą bazą do tworzenia stron dostosowanych do tych wymagań. Jest systemem do zarządzania treściami, więc nawet laikom łatwo się nim administruje. Dodatkowo, dobrze wykonane witryny zapewniają użytkownikom nie tylko przyjemność z korzystania z serwisu, ale także bezpieczeństwo danych.

Cechy naszych wdrożeń

Unikalny projekt graficzny

Opowiedz, jaką masz wizję strony, w jakiej kolorystyce chcesz ją utrzymać i jaki masz budżet, a my dopasujemy rozwiązanie do tych wymagań. Współpracujemy z różnymi grafikami, dlatego z pewnością uda nam się znaleźć takiego, który zrozumie Twój pomysł.

Semantyczny kod HTML5

Przy kodowaniu projektu graficznego do HTMLa, bardzo dużą wagę przykładamy do poprawności semantycznej kodu. To właśnie dzięki niej, Twoja strona będzie „lubiana” przez wyszukiwarki.

Kod zgodny z dobrymi praktykami WordPressa

Pracujemy tylko w WordPressie i aktywnie uczestniczymy w jego rozwijaniu. Dzięki temu wiemy, na co trzeba uważać przy wdrożeniach, aby nie powodować późniejszych problemów i dodatkowych kosztów.

Sprawdzone wtyczki

WordPress jest bardzo elastyczny m.in. dzięki możliwości instalacji wtyczek odpowiedzialnych za różne funkcjonalności. Zwracamy uwagę na to, jakie wtyczki dodajemy do strony. Wybieramy tylko takie, które wcześniej przetestowaliśmy i znamy ich wady oraz zalety. Używamy ich świadomie, dzięki czemu Twoja strona jest bezpieczna, a baza danych nie zawiera pozostałości po wtyczkach, które były testowane w trakcie tworzenia strony.

Wygodne zarządzanie treścią

Klienci wybierają WordPressa m.in. ze względu na wygodę i prostotę edycji treści. Mamy świadomość, że tego właśnie oczekujesz, dlatego przygotujemy stronę, w której łatwo zmienisz wszystkie elementy, na których Ci zależy.