WPmagus Consent Manager

W marcu 2024, Google wprowadziło zaktualizowane tryb zgody, dzięki któremu odwiedzający ich strony będą mogli decydować o zakresie zgód jakie wyrażają. Dotyczy to zbierania danych analitycznych w celu personalizacji reklam i innych działań w zakresie secyficznych funkcjonalności strony. O podstawach prawnych tych działań możesz przeczytać poniżej (pod opisem wtyczki).

Wtyczka działająca w WordPress. Wtyczka zazrządza 4 podstawowymi i 3 dodatkowymi zgodami. Zgody są wymagane do wdrożenia zgód dotyczacych Google Consent Mode V2 w wersji advanced.

Wtyczki do WooCommerce

Prowadzisz sklep na WordPressie korzystając z wtyczki WooCommerce? A może chcesz taki założyć? Tu znajdziesz kilka wtyczek, które mogą Ci się przydać.

Płatne wpisy

Jeśli masz na blogu wartościowe treści i chciałbyś na nich prosto zarobić, ta wtyczka jest dla Ciebie. Umożliwi Ci ona łatwe ukrycie części wpisów i stron tak, aby odwiedzający mogli zobaczyć całość dopiero po zapłaceniu (premium SMS). Obsługa płatności i udostępniania artykułów jest w pełni automatyczna. Wtyczka współpracuje z systemem Przelewy24.pl.

Płatne wpisy

Wtyczka ta umożliwia autorowi bloga odpłatne udostępnienie czytelnikom pliku (np. audiobooka, e-booka, itd.). Płatność dokonywana jest za pomocą automatycznie obsługiwanego przelewu. Po zaksięgowaniu wpłaty, odwiedzający stronę dostaje unikalny link do pliku (przygotowany specjalnie dla niego i aktywny przez ustalony czas). Wtyczka współpracuje z systemem Przelewy24.pl.